KELUSHI 1.25 mm-FC/UPC Hybrid Adaptér 1.25 Žena FC Muž Optickým Adaptérom v Jednom Režime FC LC Optický Nástroj 2,5 mm FTTH

KELUSHI 1.25 mm-FC/UPC Hybrid Adaptér 1.25 Žena FC Muž Optickým Adaptérom v Jednom Režime FC LC Optický Nástroj 2,5 mm FTTH  €4.42
  • Kompatibilné: Huawei
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Vkladanie strata: Menej než 0,3 dB
  • Názov Značky: KELUSHI
  • Prevádzková Teplota: -40~+75℃
  • Číslo Modelu: 1.25 mm(Žena) na FC(Muži)
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Strata Návratu: Viac ako 50dB

Štítky: vlákna siete prepínač, keymission 170, sc switch, ghost xl prípade, optické tester, ftth, 360 nikon hlavu, deti umelú kožušinu vesta, switch linksys, shockproof skladovanie


  • IDEÁLNE 45-163 priečne loose tube striptérka lúč trubice otvoriť striptérka trubice otvoriť stripping nôž lúč trubice otvárač na odoslanie čepeľ

    IDEÁLNE 45-163 priečne loose tube striptérka lúč trubice otvoriť striptérka trubice otvoriť stripping nôž lúč trubice otvárač na odoslanie čepeľ

    Funkcie: Bočná lúč trubice lúpací nôž Model: 45-163 manuálu: Vhodné pre odizolovanie kábel plášť v rozmedzí 3,2 mm-5.6 mm v priemere, vrátane troch rovný okraj nožnice a jeden oblúk okraji frézy. V hĺbka rezu stieračov je možné nastaviť slobodne, zabezpečenie bezpečnej peeling z vonkajšej kože bez poškodenia jadro, a je vhodné pre rôzne Hrúbky, rôzne hrúbky
    €9.95
  • SC APC PLC 1X4 FTTH Optický Splitter Box 1X4 SC PLC Splitter Planárne vlnovodové typ Optická Spojka Splitter doprava Zadarmo

    SC APC PLC 1X4 FTTH Optický Splitter Box 1X4 SC PLC Splitter Planárne vlnovodové typ Optická Spojka Splitter doprava Zadarmo

    SC APC PLC 1X4 FTTH Optický Splitter Box 1X4 SC PLC Splitter Planárne vlnovodové typ Optická Spojka Splitter doprava Zadarmo ​ 1.FTTX Systémy 2.FTTH Systémy 3.PON Sietí 4.CATV Odkazy 5.Optický Signál Distribúcia Balenie typ 1×4 2×4 1×8 2×8 1×16 2×16 1×32 2×32 1×64 pás s nástrojmi Vlákna (L׊×H) (mm) 40×4×4.0 50×4.5×4.0 45×4.5×4.0
    €6.63
  • KELUSHI 1x2 Telecom PLC Kazeta Optických Splitter s SC Kompaktné, Optický Splitter GPON Planárne Vlnovodové Konektor

    KELUSHI 1x2 Telecom PLC Kazeta Optických Splitter s SC Kompaktné, Optický Splitter GPON Planárne Vlnovodové Konektor

    €8.37

  • Wanglink XPON onú exkluzivitu ONT Optik Ağ Terminali 1GE + 1FE + 1 ŠÁLKY onú exkluzivitu 2 Ethernet LAN Bağlantı Noktası GEPON onú exkluzivitu

    Wanglink XPON onú exkluzivitu ONT Optik Ağ Terminali 1GE + 1FE + 1 ŠÁLKY onú exkluzivitu 2 Ethernet LAN Bağlantı Noktası GEPON onú exkluzivitu

    Wanglink XPON onú exkluzivitu ONT Optik Ağ Terminali 1GE + 1FE + 1 ŠÁLKY onú exkluzivitu 2 Ethernet LAN Bağlantı Noktası GEPON onú exkluzivitu Prehľad Rýchle Podrobnosti Miesto Pôvodu:Guangdong, Čína Názov Značky:Wanglink Číslo modelu: WOR-onú exkluzivitu-X1A1 Kľúčové Feature1: CE, RoHS, FCC Kľúčové Feature2: High-performance Kľúčové Feature3: Telekomunikačné Miesto
    €19.73
  • Doprava zadarmo 1000pcs 40 mm 45 mm 60 mm Optický Fusion Spájať Chránič Zmršťovacej Trubice Vlákniny Ochrany Rukáv

    Doprava zadarmo 1000pcs 40 mm 45 mm 60 mm Optický Fusion Spájať Chránič Zmršťovacej Trubice Vlákniny Ochrany Rukáv

    Doprava zadarmo 1000pcs 40 mm 45 mm 60 mm Optický Fusion Spájať Chránič Zmršťovacej Vlákniny Ochrany Rukáv Trubice Štandardné Puzdro: Produkt Kód Splice Protector Fusion Trubice Oceľové Tyče Štandardný Balík (ks/bal.) O. D. Po zotavení (mm) Dĺžka (mm) I. D. (mm) Dĺžka (mm) O.
    €29.82
  • 2 V 1 FTTH (Fiber Optic Tool Kit, optický power meter /10MW VFL optický vizuálne poruchy locator

    2 V 1 FTTH (Fiber Optic Tool Kit, optický power meter /10MW VFL optický vizuálne poruchy locator

    2 V 1 FTTH (Fiber Optic Tool Kit, optický power meter /10MW VFL optický vizuálne poruchy locator Produkt Zhrnutie: SNP3103 je vysoká kvalita Optického Vlákna Pravopisu. Obsahuje najmodernejšie laserové technológie a microelectronics technológie, a môžu byť merané s rôznymi optický adaptér s 2,5 mm common Interface. To je veľmi výhodné pre ich skontrolovať single-mode a multimode
    €24.41
  • Zdieľať