2 ks Transparentný Kábel (TAC)- SC/UPC-SC/UPC Jumper-SM(OS2)-G657A2-Ohyb Necitlivé Fiber-15m na 200 m-Neviditeľné optického kábla

2 ks Transparentný Kábel (TAC)- SC/UPC-SC/UPC Jumper-SM(OS2)-G657A2-Ohyb Necitlivé Fiber-15m na 200 m-Neviditeľné optického kábla  €11.52
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Veľkosť: 15m, 30m, 50m, 100m, 150m or 200m
  • Typ Kábla: Simplex
  • Kompatibilné: D-Link
  • Balenie: 2 ks za veľké poly taška
  • Konektor-End2: SC/UPC
  • kábel materiál: Transparentné kábel(TAC) Nylon
  • Názov Značky: CICVCHC
  • Kábel farba: Transparentné
  • Optické Vlákna Typ: Jednoduchý Režim(9/125) G657A2
  • Kábel veľkosť: 0,9 mm
  • Číslo Modelu: PT01-007
  • Položka Dĺžka: 15m
  • Konektor-End1: SC/UPC
  • Dĺžka: 15m, 30m, 50m, 100m, 150m or 200m
  • Typ Konektora: SC/UPC

1 Popis

Uplatňovanie transparentné optického kábla konektor systém sa používa hlavne v inštalácii rodiny, môže zjednodušiť podmienky výstavby, a nemá vplyv na interiérové dekorácie účinok.

Transparentné Kábel Seriál:

2 Funkcia

Nízke insertion loss a späť odraz strata

Dobrý vymeniteľnosti

Dobrá Odolnosť

Vysoká teplotná stabilita.

Vynikajúcu Kvalitu Štandardného PC/UPC/APC Leštenie

Normy: IEC Trieda B

3 Patch Kábel Technické Špecifikácie Položky PC UPC APC Testovanie Vlnová dĺžka (nm ) 1310nm&1550nm Insertion Loss Max (dB) 0.25 Vrátiť Strata (dB) 50 55 60

3D Špecifikácie: Položka UPC APC Φ0.125 mm Φ0.25 mm Φ0.125 mm Φ0.25 mm Polomer Oblúka(mm) 7~25 10~25 5~12 Apex Offset(um) ≤50 Vlákniny Výška(nm) -0.5 Leštenie Uhol(°) 8±0.3

4 Ako Používať:

Štítky: server supermicro, 10gbe, vlákno prepínač, QingGear, lc pigtail, Mikrotik, optický prepínač, mikrotik router, patchcord, mikrotik prepínač


  • ONTi SC/APC Optický Patch Kábel Kábel SC-SC 1/3/5/10/20/30 M Jumper Jednom Režime Simplex 2.0 mm Optické Fibra Optica FTTH 10PCS

    ONTi SC/APC Optický Patch Kábel Kábel SC-SC 1/3/5/10/20/30 M Jumper Jednom Režime Simplex 2.0 mm Optické Fibra Optica FTTH 10PCS

    €23.04 €11.52
  • 10mW 10KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Laser Kábel Tester s 2,5 mm Konektor Testovacie Zariadenie Optický Kábel Tester

    10mW 10KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Laser Kábel Tester s 2,5 mm Konektor Testovacie Zariadenie Optický Kábel Tester

    58805 Horúce Produkty Odporúčanie Funkcie: Vymeniteľné Keramické jadro Návrhu na predĺženie životnosti. Test pre oba single-mode a multi-režim ST/SC/FC rozhranie optické káble. Červené svetlo výstup vzdialenosť 10KM, vyžarujú 650nm jasné červené svetlo, ktoré má silné Penetračné vlastnosti. To sa dá ľahko a presne detekovať a lokalizovať
    €8.40 €5.21
  • Zrekonštruovaný stroj 2 porty 20pcs/Veľa HG8321R 1GE+1FE +1PORT Optický onú exkluzivitu ONT Gpon Modem VIOP Optický Router

    Zrekonštruovaný stroj 2 porty 20pcs/Veľa HG8321R 1GE+1FE +1PORT Optický onú exkluzivitu ONT Gpon Modem VIOP Optický Router

    €259.65 €207.72

  • 5 v 1 FTTH Nástroj Súpravy s SKL-6C Vlákniny Sekáčik,Pevnej Dĺžky Striptérka,Drop Kábel Striptérka,CFS-2 Optických Vlákien, Striptérka a Taška

    5 v 1 FTTH Nástroj Súpravy s SKL-6C Vlákniny Sekáčik,Pevnej Dĺžky Striptérka,Drop Kábel Striptérka,CFS-2 Optických Vlákien, Striptérka a Taška

    Popis: SKL-6C Vysokou Presnosťou Vlákniny Sekáčik je nástroj pre vysoko presné rezanie vlákien.ktoré prijíma juhokórejský technológie a je vhodný pre studenú spoločné a taveniny. Je to multi-purpose optického vlákna fréza, produkt používa 16 rezanie bodov a má dlhšiu životnosť . SKL-6C Vysokou Presnosťou Sekáčik je nainštalovaný s 3 v 1 držiaka,
    €46.41
  • KELUSHI Optický Adaptér FC Kolo v Jednom Režime Multimode Holé Vlákniny Adaptér

    KELUSHI Optický Adaptér FC Kolo v Jednom Režime Multimode Holé Vlákniny Adaptér

    KELUSHI Optický Adaptér FC Kolo v Jednom Režime Multimode Holé Vlákniny Adaptér Atribúty Produktu 1. Popis produktu: holé vlákniny adaptér profesionálny trh pre optické testovacie pomôcky, ideálne pre núdzové záchranu a dočasné optického spojenia 2. Ako používať: Pás vlákniny povlak (15-20 mm) a používania alkoholu na čistenie optických adaptéra prepínač
    €7.87
  • Doprava zadarmo 1000pcs 40 mm 45 mm 60 mm Optický Fusion Spájať Chránič Zmršťovacej Trubice Vlákniny Ochrany Rukáv

    Doprava zadarmo 1000pcs 40 mm 45 mm 60 mm Optický Fusion Spájať Chránič Zmršťovacej Trubice Vlákniny Ochrany Rukáv

    Doprava zadarmo 1000pcs 40 mm 45 mm 60 mm Optický Fusion Spájať Chránič Zmršťovacej Vlákniny Ochrany Rukáv Trubice Štandardné Puzdro: Produkt Kód Splice Protector Fusion Trubice Oceľové Tyče Štandardný Balík (ks/bal.) O. D. Po zotavení (mm) Dĺžka (mm) I. D. (mm) Dĺžka (mm) O.
    €29.82
  • Zdieľať