Originálne Nové F601 GPON Terminálu ONT Optické Terminálu 1GE Port rovnakú funkciu ako F401 F643 F660 onú exkluzivitu verzia 6.0

Originálne Nové F601 GPON Terminálu ONT Optické Terminálu 1GE Port rovnakú funkciu ako F401 F643 F660 onú exkluzivitu verzia 6.0  €126.40 €87.22
  • Názov Značky: Langzhi
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Číslo Modelu: ZTE F601
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: 1
  • Kompatibilné: Huawei
  • Certifikácia: WEEE
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Typ Konektora: SC/UPC

Doprava zadarmo ZTE F601 GPON Terminálu ONT Optické Terminálu 1GE Port rovnakú funkciu ako ZTE F401 F643 F660 onú exkluzivitu

Popis produktu: ZTE F601 je Optickej Siete GPON Terminal určený pre HGU (Hlavná Brána Jednotky) použité v FTTH scenár, ktorý podporuje L3 funkcia pomôcť účastnícke zostrojiť inteligentné domácej sieti.ZTE F601 poskytuje GPON rozhranie na pripojenie OLT s ODN. To ponúka nový voľba pre prevádzkovateľov dodať FTTH prístup

Konfigurácia:

Číslo Modelu.

Enternet Porty

Hlas

Smerovač (PPPoE)

verzia

Firmware Jazyk ZXA F601

1GE

6.0

Angličtina

Technické Vlastnosti: 1.GPON rozhranie: GPON štandard, SC/UPC. 2.Ethernet rozhranie: Jeden konektor RJ-45 (10/100/1000 Base-T), rozhranie, ktoré sú v súlade s IEEE 802.3, IEEE 802.3 u a IEEE 802.3 ab na podporu 10/100/1000 mb / s auto-negotiation

Štítky: žehlička na spájkovanie ts100, raycus fiber laser 10w, ako otdr, 128x128, česť, onú exkluzivitu, tongsheng tsdz2, gpon, telefón lenovo, , 50w fiber laser


  • ONTi SC/APC Optický Patch Kábel Kábel SC-SC 1/3/5/10/20/30 M Jumper Jednom Režime Simplex 2.0 mm Optické Fibra Optica FTTH 10PCS

    ONTi SC/APC Optický Patch Kábel Kábel SC-SC 1/3/5/10/20/30 M Jumper Jednom Režime Simplex 2.0 mm Optické Fibra Optica FTTH 10PCS

    €23.04 €11.52
  • 10mW 10KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Laser Kábel Tester s 2,5 mm Konektor Testovacie Zariadenie Optický Kábel Tester

    10mW 10KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Laser Kábel Tester s 2,5 mm Konektor Testovacie Zariadenie Optický Kábel Tester

    58805 Horúce Produkty Odporúčanie Funkcie: Vymeniteľné Keramické jadro Návrhu na predĺženie životnosti. Test pre oba single-mode a multi-režim ST/SC/FC rozhranie optické káble. Červené svetlo výstup vzdialenosť 10KM, vyžarujú 650nm jasné červené svetlo, ktoré má silné Penetračné vlastnosti. To sa dá ľahko a presne detekovať a lokalizovať
    €8.40 €5.21
  • Zrekonštruovaný stroj 2 porty 20pcs/Veľa HG8321R 1GE+1FE +1PORT Optický onú exkluzivitu ONT Gpon Modem VIOP Optický Router

    Zrekonštruovaný stroj 2 porty 20pcs/Veľa HG8321R 1GE+1FE +1PORT Optický onú exkluzivitu ONT Gpon Modem VIOP Optický Router

    €259.65 €207.72

  • Elektródy pre FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70. DVP740/DVP760 Optický Fusion Splicer Elektródy Wholesales

    Elektródy pre FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70. DVP740/DVP760 Optický Fusion Splicer Elektródy Wholesales

    Elektródy pre FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70. DVP740/DVP760 Optický Fusion Splicer Elektródy Wholesales Elektródy pre FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70. DVP740/DVP760 Optický Fusion Splicer Elektródy Wholesales Technické Parametre Model DVP/FSM Život 3500 Jednotka 1pair Materiál Wolfram Veľkosť 60*70(mm) Hmotnosť 6.0(g) Pôvod ČÍNA Elektródy dĺžky tolerancie prísne
    €8.74 €7.87
  • Wanglink XPON onú exkluzivitu ONT Optik Ağ Terminali 1GE + 1FE + 1 ŠÁLKY onú exkluzivitu 2 Ethernet LAN Bağlantı Noktası GEPON onú exkluzivitu

    Wanglink XPON onú exkluzivitu ONT Optik Ağ Terminali 1GE + 1FE + 1 ŠÁLKY onú exkluzivitu 2 Ethernet LAN Bağlantı Noktası GEPON onú exkluzivitu

    Wanglink XPON onú exkluzivitu ONT Optik Ağ Terminali 1GE + 1FE + 1 ŠÁLKY onú exkluzivitu 2 Ethernet LAN Bağlantı Noktası GEPON onú exkluzivitu Prehľad Rýchle Podrobnosti Miesto Pôvodu:Guangdong, Čína Názov Značky:Wanglink Číslo modelu: WOR-onú exkluzivitu-X1A1 Kľúčové Feature1: CE, RoHS, FCC Kľúčové Feature2: High-performance Kľúčové Feature3: Telekomunikačné Miesto
    €19.73
  • Optický konektor čistiace obrúsky optický čistenie

    Optický konektor čistiace obrúsky optický čistenie

    Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) 3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové a Čína Príspevok môže byť doba dodania okolo 20-90 dní Popis Produktu Funkcie: Ergonomické, pohodlné dizajn s jednotného akcia čistenie Presné mechanické
    €18.24 €11.85
  • Zdieľať