Festival 10 ŽIEN

Tento Fest pre Vás pripravilo 10 ŽIEN, ktoré sa venujú ženám. 

HOSTIA: Paula Medveďová, Alexandra Šimegová, Martina Junga, Zuzana Hazuchová, Janka Vaculčiaková, Zuzana Hozhoni, Tulip Kušíková, Jana Staššáková a Andarin Čarovná, Daniela Knochova.

VSTUPNÉ: 30 €

Zámer bolo spojiť ženy líderky. Vytvoriť priestor na spoluprácu pri samotnej príprave festivalu, ako aj na akcii. Obohatiť jedna druhú, učiť sa od seba navzájom, objaviť si svoje nové vnútorné témy a pracovať na nich.

Atmosféra príprav je vynikajúca a veríme, že sa 16.6. len znásobí. 
Vytvárame časopriestor, kde ženy možu relaxovať, nabiť sa pozitívnou energiou a podporou. Načerpať množstvo inšpirácie, ponoriť sa do seba a spojiť so svojim vnútrom. Tancovať, hrať sa, spievať, diskutovať, prepájať sa navzájom. Potešiť sa ručne robenými peknôstkami a pochutiť si na úžasnom jedle, alebo rav dobrotkách. Oslovili sme aj tri skvelé masérky, každá z nich pracuje inak lahodným spôsobom, takže je sa na čo tešiť.

Večerný program - koncert a bubnovačka, je otvorený aj pre mužov, ktorí sú pre nás ženy neoddeliteľnou súčasťou. 

UBYTOVANIE: Spanie vo vlastných stanoch , spacákoch alebo luxusnejšia verzia možnosť zabezpečiť si spanie v hoteli cca 200m od Lunterovho ranča Hotel Kráľová www.hotelkralova.sk

Tešíme sa na Vás. Počet účastníkov je obmädzený

REZERVÁCIE a KONTAKT: festival10zien@gmail.com