Dlho v nás zrela myšlienka, že by sme radi vytvorili miesto, kde by sme zdieľali naše skúsenosti, vhľady a poznania, ktoré sme získali na našej ceste životom.

Luki ma neustále k tomu nabádal, aby som si vytvorila svoj vlastný blog, kde budem písať o tom ako žijem, čomu sa venujem, z čoho sa mi rozbúši srdce a k akému novému poznaniu som dospela. Ja som sa tomu úspešne bránila, pretože zdieľať s niekym tak osobné veci nie je úplne moja šálka. Ale keďže rada vystupujem zo svojej komfortnej zóny, povedala som si (dňa 08.01.2019), že idem do toho - a tak som so sebou stiahla aj môjho muža :D. 

Tento blog vznikol ako zápisník našej rodiny. 

Prečo "The Bednarosi"?

Je to pretransformované Lukiho priezvisko. Priznám sa, že ma k tomu inšpirovali Geissenovci, ktorí si vymysleli prezývku "Geissini". Ohromne sa mi to páčilo a Lukimu tiež, tak sme začali vymýšľať. Už si nepamätám aké návrhy padali, ale Bednarosi bolo proste TOP. 

Luki

je vizionár a inšpiratívny človek, ktorý miluje to, čo tvorí. Je veľký pracant a maká na svojich projektoch, ktorým so svojim tímom dáva dušu. Má rád kvalitné, inovatívne a smart riešenia. Jeho srdcovou záležitosťou je turizmus, smrat city a motivovanie mladých ľudí, aby šli za svojimi snami.  

www.mvi.sk

Mišel

je nadšená do spirituality, tantry a osobného rastu. Venuje sa sebarozvoju a hľadá odpovede na svoje životné otázky. Baví ju prekonávať samu seba a rozvíjať svoju citlivosť a vnímanie. Jej zmyslom života je jej cesta životom, ktorú si chce naplno užívať. 

 

?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Začněte psát zde...

 

 

Chceš nám zanechať správu?